PAKETLEME

SOĞAN PAKETLEME

Soğanlar istediğiniz kademeli gramaj olarak paketleyip hizmetinize sunmaktayız. Soğanda 50 kilograma kadar paketleme, ambalaj ve etiketleme işlemimiz mevcuttur. Paketleme makinalarımız, ürünleri ebatlarına ayırarak özel olarak paketlemektedir. Paketlemede file paket ve salam paket olmak üzere 2 adet seçim imkanı vardır. Örnek ürünleri Medya bölümünden inceleyip paketleme için fiyat teklifi alabilirsiniz.

PATATES PAKETLEME

Patatesler istediğiniz kademeli gramaj olarak paketleyip hizmetinize sunmaktayız. Soğanda 50 kilograma kadar paketleme, ambalaj ve etiketleme işlemimiz mevcuttur. Paketleme makinalarımız, ürünleri ebatlarına ayırarak özel olarak paketlemektedir. Paketlemede file paket seçim imkanı vardır. Örnek ürünleri Medya bölümünden inceleyip paketleme için fiyat teklifi alabilirsiniz.

SARIMSAK PAKETLEME

Sarımsaklar istediğiniz kademeli gramaj olarak paketleyip hizmetinize sunmaktayız. Sarımsakta 250 gram paketleme, ambalaj ve etiketleme işlemimiz mevcuttur. Paketleme makinalarımız, ürünleri ebatlarına ayırarak özel olarak paketlemektedir. Paketlemede file paket seçim imkanı vardır. Örnek ürünleri Medya bölümünden inceleyip paketleme için fiyat teklifi alabilirsiniz.